Sosyal mesafe kurallarına uymak kaydıyla 04.05.2020 tarihinden itibaren; atıcılık (trap-skeet), atletizm, badminton (açık alan), binicilik, golf, kürek, kaykay, kano, okçuluk , plaj voleybolu, teniz ve yelken branşlarında belirli sayıda Milli Sporcunun açık spor tesislerimizde antrenman yapabilmeleri hususunda gerekli kolaylığın sağlanmasını;

Ayrıca, olimpik ve paralimpik havuzda bulunan 2021 ve 2022 olimpiyatları ve paralimpik oyunlarına hazırlanan sporcularımızın tüm tesislerimizde (yüzme hariç) antrenman yapabilmelerinin teminini rica ederim.

Murat KOCAKAYA
Genel Müdür a.

Almanya’da, World Rowing’in giyim tedarikçisi ve kürek sporu üreticisi New Wave, on kata kadar kullanılabilen yıkanabilir, polyester bir yüz maskesi üretiyor. Bunlar biyoaktiftir (içeride / dışarıda bakteri oluşumuna izin vermez), 60 ° C’de yıkanabilir ve bu nedenle tekrar kullanılabilir ve nefes alabilir – nefesden nemi tutmazlar. Bunları markalamak da mümkündür – yerel kürek takımınıza veya ülkenize destek vermek istiyorsanız.

22 Nisan 2020 Güncellemesi

Vermont’da hala resmi bir “Evde Kal, Güvende Kal” emri altındayız, ancak ne zaman hazır olduğumuzu planlıyoruz.

Sipariş ve Nakliye

COVID-19 krizinden kaynaklanan üretim durması nedeniyle tüm Model D’ler, tüm Model Es, Dinamik, BikeErgs, SkiErgs ve SkiErg Zemin Standlarının stokları tükenmiştir.

RowErg’nin üretimini kolaylaştırmak için, başlangıçta sadece üretim devam ettiğinde siyah Model D’yi üreteceğiz. Bu, SkiErg, SkiErg Zemin Standı, BikeErg veya Dynamic RowErg üretimini etkilemez. Müsaitlik tarihlerine ilişkin henüz bir tahminimiz yok.

RowErgs, BikeErg veya SkiErg’den herhangi birini satın almakla ilgilenen ABD’li ve Kanadalı müşteriler bekleme listesine kaydolmalı, böylece bu hızla değişen durumda daha fazla bilgi aldığımızdan sizi haberdar edebiliriz. Durumdan haberdar olmak için size haftalık e-posta göndereceğiz.

13 Mart 2020 tarihinden itibaren Korona virüs salgını nedeniyle Türkiye Kürek Federasyonu’nun tüm yurtiçi ve yurtdışı faaliyetleri Nisan ayının sonuna kadar durdurulmuştur.